HAKKIMIZDA  
 
BATUHAN CNC MAKİNA LTD.ŞTİ.

1997 yılında CNC Sac İşleme Makineleri sektöründe faaliyete başlayan ve 2007 yılı başında ise kendi imalatımız olan CNC Strafor Kesim Makinası, Söve Harç Kaplama Makinası ve Ahşap İşleme Makinaları imalatına başlayan Batuhan CNC Makina Ltd. Şti., 15. yılın sonunda çok geniş bir makine ve müşteri portföyüne ulaşarak sektöründe tek olarak büyümeye devam ediyor.

Firmamız makina imalatı konusunda büyük bir tecrübe birikimine, geniş bir satış ve servis kadrosuna sahiptir. Bu seviyeye uzun yıllar hizmet verdiği CNC Sac İşleme Tezgahları (Lazerle kesim, Oksijenle Kesim, Plazma Kesim) sektöründen ve özel otomasyon çözümlerinden kazandığı tecrübeyle gelmiştir.

 
 

Elk.Elkt.Müh.Murat KAÇAR tarafından kurulan ve 1997 yılında CNC Sac İşleme Makineleri sektöründe faaliyete başlayan Batuhan CNC Makina Ltd. Şti., 2007 yılı başında ise kendi imalatımız olan CNC Strafor Kesim Makinası, Söve Harç Kaplama Makinası ve Ahşap İşleme Makinaları v.b makinaların imalatına başlamıştır. Batuhan CNC Makina Ltd. Şti.,15 yıldır Türkiye’nin hemen her yerine etkin servis desteği vermektedir.

Yeni yüzyılın en etkin yalıtım malzemesi olan EPS/XPS Straforun değişik sektörlerde etkin kullanılması için değişik amaçlı, tamamen kendi tasarımımız olan makinalar imal etmekteyiz. Yaptığımız makinalarla bu sektörde en büyük ve kalıcı firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Yurt içi ve yurt dışında bu başarımızı tescilleyen yüzlerce referansa sahibiz. Zamanın son derece kıymetli olduğu günümüzde idiamız en hızlı ve en hassas makinayı yapmak üzerinedir.

Müşterilerimizi makina seçimi konusunda bilinçlendirmenin ve daha sonrasında da etkin bir servis desteği verebilmenin, hem müşterilerimize, hem ülkemize hem de kendi firmamıza büyük katkılarda bulunacağı kanaatindeyiz.

 
Firmamız bünyesinde tasarım ve imalatını yaptığımız makinalar şunlardır;
CNC EPS Söve ve Model Kesim Makinaları,
CNC XPS Stropiyer (Hazır Kartonpiyer) Kesim Makinaları
CNC Freze (Router) Oyma ve İşleme Makinası
Söve Harç Kaplama Makinaları
Söve Harç Karıştırma Kazanları
EPS Yalıtım Levhası Enjeksiyon Makinası
Kompakt tip PLC Otomasyonlu EPS Levha Kesim Makinaları
Sürekli Hat tip PLC Otomasyonlu EPS Levha Kesim Makinaları
Hafifletilmiş Panel Kesme ve Dilimleme Makinaları
CNC Sünger Kesme Makinaları
CNC Kapitone İşleme Makinası
CNC Oksijen/Plazma Sac Kesim Makinası
Sandviç Panel Yapıştırma Presi
 
 
 

Müşterilerimizin dikkat etmesi gereken, servis gerekli olduğu anda makinenin çalışmasını en kısa sürede sağlayabilecek ‘Etkin Servis’ ve makine alımında doğru tercihi yapmasını sağlayabilecek ‘Etkin Danışmanlık’ hizmetini doğru firmayla yapmasıdır.
Batuhan CNC Makina Ltd. Şti.olarak amacımız sektörde kalıcı olmak, ülkemize, sanayicimize uzun vadeli hizmet etmektir. Firmamız gerek makine imalatında, gerek özel makina tasarımlarında ve gerek etkili servis desteğinde kalıcı olarak sektöründe önder ve örnek olmayı hedeflemektedir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © Batuhan Cnc Ltd Sti, 2012. All Rights Reserved